در صورتی که قصد خرید گوشی هوشمند دارید و گوشی های اندرویدی را به علت ویژگی های خوبشان می پسندید، شما را دعوت می کنیم خواننده ی این مقاله که برخی ویژگی های خوب ویندوز فون را معرفی می کند، باشید.


ویندوز فون یک سیستم عامل قوی بر روی گوشی های هوشمند است.


مزایای ویندوز فون نسبت به اندروید

در مقایسه ویندوز فون و اندروید برخی ویژگی های ویندوز فون قابلیت بیشتری نسبت به اندروید دارند. به طور مثال باید کفت چون اکثر کاربران رایانه های شخصی ، از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند پس محیط سیستم عامل ویندوز فون به علت شباهت زیاد به ویندوزهای 8 و 10 شما را وارد یک دنیای آشنا می کند.

علاوه بر راحت بودن رابط کاربری ویندوز فون ، وجود برنامه های پیش فرض مثل Outlook و Skype بر روی ویندوز فون و هماهنگی کامل آنها با سیستم عامل یک قابلیت مناسب دیگر است.

با توجه به طراحی ساده و فلت این سیستم عامل، حافظه ی اصلی گوشی هوشمند شما کمتر اشغال می شود و در نتیجه فضای بیشتری برا اجرای بازی ها و برنامه ها داشته و سرعت گوشی تان شما را راضی کننده نگه می دارد.


قیمت مناسب گوشی های ویندوز فون

از جمله ویژگی های مهم دیگری که سیستم عامل ویندوز فون دارد این است که با همکاری شرکت نوکیا، گوشی های ارزان قیمت و مناسبی تولید شده که دارای این سیستم عامل باشند. این قابلیتی است که باعث می شود همه نوع کاربر بتواند از گوشی های هوشمند مبتنی بر ویندوز فون استفاده کند.


مزیت اصلی ویندوز فون ، سبک بودن این سیستم عامل است.


دوربین های با کیفیت بر روی گوشی های ویندوز فون

امروزه وجود یک دوربین با کیفیت از نیازهای اصلی کاربران گوشی های هوشمند است. به همین خاطر است که اکنون گوشی های نوکیا و مایکروسافت در بازار وجود دارند که حتی مجهز به دوربین قوی 41 مگاپیکسلی هستند که نیاز کاربر را به دوربین دیجیتال کاملا مرتفع می کند.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که مدر این مقاله تنها مزیت های ویندوز فون نسبت به اندروید ذکر شده است در حالی که بسیاری معایب نیز در دل این سیستم عامل قرار دارند که در مقالات دیگر به آنها پرداخته خواهد شد.


منبع : مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید


هیواتک , سامانه مشاوره هیواتک , رفع مشکلات رایانه , رفع مشکلات موبایل , رفع مشکلات اینترنت ,پاسخگویی به سوالات کامپیوتری , پاسخگویی به سوالات رایانه ای , پاسخگویی به مشکلات رایانه ای ,سامانه رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک تلفنی , مشاوره خرید موبایل , رفع مشکلات کامپیوتری , مشکلات کامپیوتری تلفنی , مشاوره خرید لپ تاپ , معرفی پیام رسان تلگرام و نحوه عضویت , خاموش شدن چراغ اینترنت مودم و قطع و وصل شدن اینترنت , روش های پاکسازی فایل های اضافی اندروید , معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت , علت وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت در ویندوز 7 , رفع مشکل دانلود نکردن در گوشی ها , چگونه آیفون را ریست فکتوری کنیم , علائم سوختن کارت گرافیک کامپیوتر , از بین بردن ویروس شورت کات در ویندوز , وقتی آیفون هنگ میکند چه باید کرد؟ , راهنمای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون , معرفی پیام رسان گوگل الو ویژگی های آن , رفع مشکل ورود به اینستاگرام , اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت , بررسی و رفع مشکل نصب زاپیا برای ویندوز , مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید , چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم؟ , حالت روح تلگرام چیست؟